AT89LP4052-20SI
AT89LP4052-20SI AT89LP4052-20SI - Brand New Intel / Altera Microcontrollers
Get Quote
Buy Now
AT89LP4052-20SI
AT89LP4052-20SI - Brand New Intel / Altera Microcontrollers
Manufacturer Part No: AT89LP4052-20SI In Stock
• Compatible with MCS®51 Products
• 20 MIPS Throughput at 20 MHz Clock Frequency and 2.4V, 85°C Operating Conditions
– 32-byte User Signature Array
• 2.4V to 5.5V VCC Operating Range
• Fully Static Operation: 0 Hz to 20 MHz
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay