LRB521S-30T1G
LRB521S-30T1G LRB521S-30T1G - Brand New LRC Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
LRB521S-30T1G
LRB521S-30T1G - Brand New LRC Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: LRB521S-30T1G In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
30V,0.2A,VF=0.5V@0.2A
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback de eBay