BAS40W-04-7-F
BAS40W-04-7-F BAS40W-04-7-F - Brand New DIODES Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
BAS40W-04-7-F
BAS40W-04-7-F - Brand New DIODES Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: BAS40W-04-7-F In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
1对串联 肖特基阵列 VR=40V IO=0.2A VF=1V@40mA
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay