SMBJ14A-13-F
SMBJ14A-13-F SMBJ14A-13-F - Brand New DIODES TVS
Buy Now
SMBJ14A-13-F
SMBJ14A-13-F - Brand New DIODES TVS
Manufacturer Part No: SMBJ14A-13-F In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VBR=13V,Vc=23.2V,Ipp=25.8A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay