MMBD3004BRM-7-F
MMBD3004BRM-7-F MMBD3004BRM-7-F - Brand New DIODES Switching Diode
Buy Now
MMBD3004BRM-7-F
MMBD3004BRM-7-F - Brand New DIODES Switching Diode
Manufacturer Part No: MMBD3004BRM-7-F In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Switching Diode
Condition
Bulk Price
Contact us
开关二极管阵列 VR=300V IO=0.225A VF=1.03V@0.2A
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay