875FU-122M=P3
875FU-122M=P3 875FU-122M=P3 - Brand New TOKO Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
875FU-122M=P3
875FU-122M=P3 - Brand New TOKO Fixed Inductors
Manufacturer Part No: 875FU-122M=P3 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Fixed Inductors
Contact us
ManufacturerTOKO
Product CategoryFixed Inductors
SeriesD52FU
TypeWirewound
PackagingCut Tape (CT)
Current-Rating88mA
Package-CaseNonstandard
Operating-Temperature-
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.204" L x 0.204" W (5.20mm x 5.20mm)
Tolerance±20%
Height-Seated-Max0.087" (2.20mm)
Ratings-
ShieldingUnshielded
Inductance-Frequency1.2mH
DC resistance (DCR)22 Ohm Max
Core Materials-
Current-Saturation-
Q factor-
Self Resonant Frequency-
Frequency-Test-
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay