ECS-2100A-147.4
ECS-2100A-147.4 ECS-2100A-147.4 - Brand New ECS Oscillators
Buy Now
ECS-2100A-147.4
ECS-2100A-147.4 - Brand New ECS Oscillators
Manufacturer Part No: ECS-2100A-147.4 Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: Oscillators
Condition
Bulk Price
Contact us
ManufacturerECS International
Product CategoryOscillators
SeriesECS-2100
ProductXO
TypeXO (Standard)
PackagingBulk
Current-Rating25 mA
Termination-StyleRadial
Height0.213" (5.40mm)
Length13.2 mm
Package-CaseHalf Size
Frequency14.7456MHz
Operating-Temperature0°C ~ 70°C
Mounting-TypeThrough Hole
Size-Dimension0.520" L x 0.520" W (13.20mm x 13.20mm)
Function-
Voltage-Supply5V
OutputHCMOS, TTL
Load-Capacitance50 pF
Supply Current25mA
Ratings-
Frequency-Stability±100ppm
Maximum Operating Temperature+ 70 C
Operating temperature range0 C
Operating-Supply-Voltage5 V
Product Details
__
[ ESC INC ]
► 2.1 mm Height
► Industry Std. Footprint
► Pb Free/RoHS Compliant
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay