FNETHE025
FNETHE025 - Brand New Diodes Inc. Oscillators
Condition
Bulk Price
ManufacturerDiodes Inc.
Product CategoryOscillators
SeriesSaRonix-eCera™ ASSP XO™
TypeXO (Standard)
PackagingAlternate Packaging
Height0.061" (1.55mm)
Package-Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Frequency25MHz
Operating-Temperature-20°C ~ 70°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply3.3V
OutputCMOS
Supply Current15mA
Ratings-
Frequency-Stability±25ppm
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay