AT25040A10PU2.7
AT25040A10PU2.7 AT25040A10PU2.7 - Brand New Intel / Altera Memory
Get Quote
Buy Now
AT25040A10PU2.7
AT25040A10PU2.7 - Brand New Intel / Altera Memory
Manufacturer Part No: AT25040A10PU2.7 In Stock
Contact us
ManufacturerIntel / Altera
– Data Sheet Describes Mode 0 Operation
• Medium-voltage and Standard-voltage Operation
– 2.7 (VCC = 2.7V to 5.5V)
• Extended Temperature Range −40⋅C to +125⋅C
• 5.0 MHz Clock Rate
Data Protection
• Self-timed Write Cycle (5 ms max)
– Data Retention: 100 Years
• 8-lead JEDEC SOIC and 8-lead TSSOP Packages
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay