GRM0335C1E2R7CD01D
GRM0335C1E2R7CD01D GRM0335C1E2R7CD01D - Brand New Murata Electronics Ceramic Disc Capacitors
Get Quote
Buy Now
GRM0335C1E2R7CD01D
GRM0335C1E2R7CD01D - Brand New Murata Electronics Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: GRM0335C1E2R7CD01D In Stock
SeriesGRM
PackagingTape & Reel (TR)
Package-Case0201 (0603 Metric)
Capacitance2.7pF
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount, MLCC
Features-
Voltage-Rated25V
Size-Dimension0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
ApplicationsGeneral Purpose
Tolerance±0.25pF
Temperature-CoefficientC0G, NP0
Ratings-
Thickness-Max0.013" (0.33mm)
Chip Monolithic Ceramic Capacitor
0201 C0G 100pF 25V
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay