AT25010AN-10SU2.7
AT25010AN-10SU2.7 AT25010AN-10SU2.7 - Brand New Atmel Memory
Get Quote
Buy Now
AT25010AN-10SU2.7
AT25010AN-10SU2.7 - Brand New Atmel Memory
Manufacturer Part No: AT25010AN-10SU2.7 In Stock
Contact us
ManufacturerAtmel
– Data Sheet Describes Mode 0 Operation
• Low-voltage and Standard-voltage Operation
– 2.7 (VCC = 2.7V to 5.5V)
– 1.8 (VCC = 1.8V to 5.5V)
• 20 MHz Clock Rate (5V)
Data Protection
• Self-timed Write Cycle (5 ms max)
– Data Retention: 100 Years
• Automotive Devices Available
• 8-lead JEDEC PDIP, 8-lead JEDEC SOIC, 8-lead Ultra Thin mini-MAP (MLP 2x3) and 8-
lead TSSOP Packages
• Die Sales: Wafer Form, Waffle Pack, Bumped Wafers
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay