B32522C106K189
B32522C106K189 B32522C106K189 - Brand New EPCOS (TDK) Film Capacitors
Get Quote
Buy Now
B32522C106K189
B32522C106K189 - Brand New EPCOS (TDK) Film Capacitors
Manufacturer Part No: B32522C106K189 In Stock
Product CategoryFilm Capacitors
SeriesB32522
PackagingCut Tape (CT) Alternate Packaging
Package-CaseRadial
Capacitance10μF
TerminationPC Pins
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeThrough Hole
Features-
Size-Dimension0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)
ApplicationsAutomotive; EMI, RFI Suppression
Tolerance±10%
Lead-Spacing0.591" (15.00mm)
ESR-Equivalent-Series-Resistance-
Height-Seated-Max0.689" (17.50mm)
■ High contact reliability
■ RoHS-compatible
■ Halogen-free capacitors available on request
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay