OX9143S3-012.8M
OX9143S3-012.8M OX9143S3-012.8M - Brand New Connor-Winfield Oscillators
Get Quote
Buy Now
OX9143S3-012.8M
OX9143S3-012.8M - Brand New Connor-Winfield Oscillators
Manufacturer Part No: OX9143S3-012.8M In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Oscillators
Contact us
ManufacturerConnor-Winfield
Product CategoryOscillators
SeriesOX914xS3
TypeOCXO
PackagingAlternate Packaging
Height0.312" (7.92mm) 5/16"
Package-Case6-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Frequency12.8MHz
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.556" L x 0.358" W (14.10mm x 9.10mm)
Function-
Voltage-Supply3.3V
OutputLVCMOS
Supply Current-
Ratings-
Frequency-Stability±140ppb
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay