BAS70-05T-7-F
BAS70-05T-7-F BAS70-05T-7-F - Brand New DIODES Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
BAS70-05T-7-F
BAS70-05T-7-F - Brand New DIODES Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: BAS70-05T-7-F In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
1 pair common cathode Schottky array VR=70V IO=0.07A VF=1V@0.015A
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay