7C-25.000MBA-T
7C-25.000MBA-T 7C-25.000MBA-T - Brand New TXC CORPORATION Oscillators
Get Quote
Buy Now
7C-25.000MBA-T
7C-25.000MBA-T - Brand New TXC CORPORATION Oscillators
Manufacturer Part No: 7C-25.000MBA-T In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Oscillators
Contact us
ManufacturerTXC CORPORATION
Product CategoryOscillators
Series7C
ProductXO
TypeXO (Standard)
PackagingAlternate Packaging
Termination-StyleSMD/SMT
Height0.055" (1.40mm)
Length5 mm
Width3.2 mm
Package-Case5 mm x 3.2 mm
Frequency25MHz
Operating-Temperature-10°C ~ 70°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply3.3V
OutputCMOS
Supply Current30mA
Ratings-
Frequency-Stability±25ppm
Maximum Operating Temperature+ 70 C
Operating temperature range- 10 C
Operating-Supply-Voltage3.3 V
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay