ASE-32.000MHZ-ET
ASE-32.000MHZ-ET ASE-32.000MHZ-ET - Brand New ABRACON Oscillators
Get Quote
Buy Now
ASE-32.000MHZ-ET
ASE-32.000MHZ-ET - Brand New ABRACON Oscillators
Manufacturer Part No: ASE-32.000MHZ-ET In Stock
Product CategoryOscillators
SeriesASE
TypeXO (Standard)
PackagingAlternate Packaging
Height0.047" (1.20mm)
Package-Case4-SMD, No Lead (DFN, LCC)
Frequency32MHz
Operating-Temperature-20°C ~ 70°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply3.3V
OutputCMOS
Supply Current13mA
Ratings-
Frequency-Stability±100ppm
FEATURES:
• Compact and low in height
• Low current consumption
• Tri state function
• Suitable for high density SMT
• IR reflow capable
• Tight stability option
APPLICATIONS:
• CCD clock for VTR camera
• Equipment connected to PC or PC cards
• Thin equipment
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay