PSBD521S-40
PSBD521S-40 PSBD521S-40 - Brand New Prisemi Schottky Barrier Diodes (SBD)
Buy Now
PSBD521S-40
PSBD521S-40 - Brand New Prisemi Schottky Barrier Diodes (SBD)
Manufacturer Part No: PSBD521S-40 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
VR=40V IR=0.2A VF=0.5V@0.2A
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback de eBay