XRCD32-120K
XRCD32-120K XRCD32-120K - Brand New XR Inductors (SMD)
Buy Now
XRCD32-120K
XRCD32-120K - Brand New XR Inductors (SMD)
Manufacturer Part No: XRCD32-120K In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Inductors (SMD)
Condition
Bulk Price
Contact us
Inductor CD32 Inductance: 12uH Accuracy: ±10% Rated current: 685mA DC resistance (DCR): 270mΩ Size 3x2mm
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay