WTM20N65AMP
WTM20N65AMP WTM20N65AMP - Brand New WPMtek MOSFETs
Buy Now
WTM20N65AMP
WTM20N65AMP - Brand New WPMtek MOSFETs
Manufacturer Part No: WTM20N65AMP In Stock
MOQ: 1pcs
Category: MOSFETs
Condition
Bulk Price
Contact us
N-channel Drain source voltage(Vdss): 650V Continuous drain current(Id): 20A Power(Pd): 150W On-resistance(RDS(on)@Vgs,Id): 170mΩ@10V,5.5A Threshold voltage(Vgs(th)@Id): 2V@250uA
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay