ASFL1-18.432MHZ-L-T
ASFL1-18.432MHZ-L-T ASFL1-18.432MHZ-L-T - Brand New ABRACON Oscillators
Get Quote
Buy Now
ASFL1-18.432MHZ-L-T
ASFL1-18.432MHZ-L-T - Brand New ABRACON Oscillators
Manufacturer Part No: ASFL1-18.432MHZ-L-T In Stock
Termination-StyleSMD/SMT
Height0.051" (1.30mm)
Length5 mm
Width3.2 mm
Package-Case5 mm x 3.2 mm
Frequency18.432MHz
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
FunctionEnable/Disable
Voltage-Supply3.3V
OutputHCMOS, TTL
Load-Capacitance15 pF
Supply Current15mA
Ratings-
Frequency-Stability±100ppm
Maximum Operating Temperature+ 85 C
Operating temperature range- 40 C
Operating-Supply-Voltage3.3 V
[ ABRACON** ] **
**5.0 Vdc or 3.3 Vdc • LOW PROFILE ULTRA MINIATURE CERAMIC SURFACE
MOUNT**
FEATURES:
• Compact and low in height.(1.6 mm or 1.2 mm max.)
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback de eBay