7130LA55P
7130LA55P 7130LA55P - Brand New Integrated Circuit Systems Memory
Get Quote
Buy Now
7130LA55P
7130LA55P - Brand New Integrated Circuit Systems Memory
Manufacturer Part No: 7130LA55P In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Memory
Contact us
ManufacturerIntegrated Circuit Systems
Product CategoryMemory ICs
Series-
PackagingTube
Package-Case48-DIP (0.600", 15.24mm)
Operating-Temperature0°C ~ 70°C (TA)
InterfaceParallel
Voltage-Supply4.5 V ~ 5.5 V