NLC453232T-3R3K-PF
NLC453232T-3R3K-PF NLC453232T-3R3K-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
NLC453232T-3R3K-PF
NLC453232T-3R3K-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: NLC453232T-3R3K-PF In Stock
SeriesNLC
ProductInductors
TypeWirewound
PackagingAlternate Packaging
Unit-Weight0.000952 oz
Current-Rating750mA
Termination-StyleSMD/SMT
Operating-Temperature-Range- 40 C to + 105 C
Height3.2 mm
Length4.5 mm
Width3.2 mm
Package-Case1812 (4532 metric)
Operating-Temperature-40°C ~ 105°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Tolerance±10%
Height-Seated-Max0.134" (3.40mm)
Ratings-
ShieldingUnshielded
Inductance-Frequency3.3μH
DC resistance (DCR)220 mOhm Max
Core MaterialsFerrite
Current-Saturation-
Q factor10 @ 7.96MHz
Self Resonant Frequency45MHz
Frequency-Test7.96MHz
Maximum-DC-Current750 mA
Maximum-DC-Resistance220 mOhms
Self-Resonant-Frequency45 MHz
Q-Minimum10
○ E-12 Series, wide lineup compatible with K (±10%) tolerance allows for various usages.
APPLICATION
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay