PDPMAA1712-101MP
PDPMAA1712-101MP PDPMAA1712-101MP - Brand New PROD Power Inductors
Buy Now
PDPMAA1712-101MP
PDPMAA1712-101MP - Brand New PROD Power Inductors
Manufacturer Part No: PDPMAA1712-101MP In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Power Inductors
Condition
Bulk Price
Contact us
One-piece plug-in inductor 100uH@100KHZ ±20% Temperature rise current 5A Saturation current 10A Internal resistance DCR80mΩ MAX Metal shielded structure High current power inductor
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay