P6KE200A/B
P6KE200A/B P6KE200A/B - Brand New Brightking TVS
Buy Now
P6KE200A/B
P6KE200A/B - Brand New Brightking TVS
Manufacturer Part No: P6KE200A/B In Stock
Contact us
VBR=200V,Vc=274V,Ipp=2.2A 单向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay