AOT14N60
AOT14N60 AOT14N60 - Brand New Alpha & Omega Semiconductor Inc. IC Chips
Get Quote
Buy Now
AOT14N60
AOT14N60 - Brand New Alpha & Omega Semiconductor Inc. IC Chips
Manufacturer Part No: AOT14N60 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerAlpha & Omega Semiconductor Inc.
Product CategoryIC Chips
General Description
Features
• VDS [email protected]
• ID (at VGS=10V) 14A
• RDS(ON) (at VGS=10V) < 0.38Ω
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay