VLS252012T-1R5N
VLS252012T-1R5N VLS252012T-1R5N - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
VLS252012T-1R5N
VLS252012T-1R5N - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: VLS252012T-1R5N In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Fixed Inductors
Contact us
ManufacturerTDK Corporation
Product CategoryFixed Inductors
Product Details
__
Overview of the VLS-E Series
FEATURES
Magnetic shield type wound inductor for power circuits.
Low-profile product lineup with max. heights of 0.8mm, 0.95mm, 1.0mm, 1.2mm, and 1.5mm allowing for different usages.
High magnetic shield construction and compatible with high-density mounting.
APPLICATION
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay