DCM102M20Y5UL6WJ5A0
DCM102M20Y5UL6WJ5A0 DCM102M20Y5UL6WJ5A0 - Brand New SHM Ceramic Disc Capacitors
Buy Now
DCM102M20Y5UL6WJ5A0
DCM102M20Y5UL6WJ5A0 - Brand New SHM Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: DCM102M20Y5UL6WJ5A0 In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
500VDC; 1nF; ±20%; Y5U; D=5.0max; CP line 0.55mm; pin length 3.5mm; internal bend; lead spacing 5.0mm
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay