NOMCA16035001AT5
NOMCA16035001AT5 NOMCA16035001AT5 - Brand New VISHAY Resistor Networks, Arrays
Get Quote
Buy Now
NOMCA16035001AT5
NOMCA16035001AT5 - Brand New VISHAY Resistor Networks, Arrays
Manufacturer Part No: NOMCA16035001AT5 In Stock
Contact us
ManufacturerVISHAY
Product CategoryResistor Networks, Arrays
SeriesNOMCA - Precision
PackagingAlternate Packaging
Height0.063" (1.60mm)
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.390" L x 0.154" W (9.91mm x 3.91mm)
ApplicationsAutomotive AEC-Q200
Supplier-Device-Package
Tolerance±0.1%
Temperature-Coefficient±25ppm/°C
Circuit-TypeIsolated
Resistance-Ohms5k
Number-of-Resistors8 Resistors
Number-of-Pins16 Pins
Power-Per-Element100mW
Package-Case16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay