GJM0335C1ER90BB01D
GJM0335C1ER90BB01D GJM0335C1ER90BB01D - Brand New Murata Electronics Ceramic Disc Capacitors
Get Quote
Buy Now
GJM0335C1ER90BB01D
GJM0335C1ER90BB01D - Brand New Murata Electronics Ceramic Disc Capacitors
Manufacturer Part No: GJM0335C1ER90BB01D In Stock
Package-Case0201 (0603 Metric)
Capacitance0.90pF
Operating-Temperature-55°C ~ 125°C
Mounting-TypeSurface Mount, MLCC
FeaturesHigh Q, Low Loss
Voltage-Rated25V
Size-Dimension0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
ApplicationsRF, Microwave, High Frequency
Tolerance±0.1pF
Ratings-
Thickness-Max0.013" (0.33mm)
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay