CEP50N06
CEP50N06 CEP50N06 - Brand New Mallory Sonalert IC Chips
Get Quote
Buy Now
CEP50N06
CEP50N06 - Brand New Mallory Sonalert IC Chips
Manufacturer Part No: CEP50N06 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerMallory Sonalert
Product CategoryIC Chips
Product Details
__
[ Thinki Semiconductor Co., Ltd. ]
General Description
Features
• 50A, 60V, RDS(on) = 0.022Ω @VGS = 10 V
• Low gate charge ( typical 31 nC)
• Low Crss ( typical 65 pF)
• Fast switching
• 100% avalanche tested
• Improved dv/dt capability
• 175°C maximum junction temperature rating
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay