AT24C128SN2.7
AT24C128SN2.7 AT24C128SN2.7 - Brand New Intel / Altera IC Chips
Get Quote
Buy Now
AT24C128SN2.7
AT24C128SN2.7 - Brand New Intel / Altera IC Chips
Manufacturer Part No: AT24C128SN2.7 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerIntel / Altera
Product CategoryIC Chips
Description
Features
• Low-voltage and Standard-voltage Operation, VCC = 2.7V to 5.5V
• Internally Organized 16,384 x 8 and 32,768 x 8
• Bi-directional Data Transfer Protocol
• 1 MHz (5V) and 400 kHz (2.7V) Compatibility
• 64-byte Page Write Mode (Partial Page Writes Allowed)
• Self-timed Write Cycle (5 ms Typical)
• High Reliability
– Endurance: 1 Million Write Cycles
– Data Retention: 40 Years
– ESD Protection: > 4000V
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay