1.5KE39CA/B
1.5KE39CA/B 1.5KE39CA/B - Brand New Brightking TVS
Buy Now
1.5KE39CA/B
1.5KE39CA/B - Brand New Brightking TVS
Manufacturer Part No: 1.5KE39CA/B In Stock
Contact us
VBR=39V,Vc=33.3V,Ipp=28.2A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay