P6KE20CA/B
P6KE20CA/B P6KE20CA/B - Brand New Brightking TVS
Buy Now
P6KE20CA/B
P6KE20CA/B - Brand New Brightking TVS
Manufacturer Part No: P6KE20CA/B In Stock
Contact us
VBR=20V,Vc=27.7V,Ipp=22A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay