BZG05C16TR 16V
BZG05C16TR 16V BZG05C16TR 16V - Brand New VISHAY Zener Diodes - Single
Get Quote
Buy Now
BZG05C16TR 16V
BZG05C16TR 16V - Brand New VISHAY Zener Diodes - Single
Manufacturer Part No: BZG05C16TR 16V In Stock
Contact us
ManufacturerVISHAY
• High reliability
• Voltage range 3.3 V to 100 V
• Fits onto 5 mm SMD footpads
99.8% positivoFeedback da eBay