AT25320AY1-10YI-2.7
AT25320AY1-10YI-2.7 AT25320AY1-10YI-2.7 - Brand New Intel / Altera Memory
Get Quote
Buy Now
AT25320AY1-10YI-2.7
AT25320AY1-10YI-2.7 - Brand New Intel / Altera Memory
Manufacturer Part No: AT25320AY1-10YI-2.7 In Stock
PackagingTube
Package-Case8-UDFN Exposed Pad
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
InterfaceSPI Serial
Voltage-Supply2.7 V ~ 5.5 V
Supplier-Device-Package8-MAP (3x4.9)
Memory Capacity32K (4K x 8)
Memory-TypeEEPROM
Speed10MHz, 20MHz
• Supports SPI Modes 0 (0,0) and 3 (1,1)
– Datasheet Describes Mode 0 Operation
• Low-voltage and Standard-voltage Operation
– 2.7 (VCC = 2.7V to 5.5V)
– 1.8 (VCC = 1.8V to 5.5V)
• 20 MHz Clock Rate (5V)
– Protect 1/4, 1/2, or Entire Array
• Self-timed Write Cycle (5 ms max)
• High Reliability
– Endurance: One Million Write Cycles
– Data Retention: 100 Years
• Automotive Devices Available
• Die Sales: Wafer Form, Waffle Pack, and Bumped Wafers
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay