AT93C46A-SI2.7
AT93C46A-SI2.7 AT93C46A-SI2.7 - Brand New Intel / Altera IC Chips
Get Quote
Buy Now
AT93C46A-SI2.7
AT93C46A-SI2.7 - Brand New Intel / Altera IC Chips
Manufacturer Part No: AT93C46A-SI2.7 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerIntel / Altera
Product CategoryIC Chips
– 5.0 (VCC = 4.5V to 5.5V)
– 2.7 (VCC = 2.7V to 5.5V)
– 2.5 (VCC = 2.5V to 5.5V)
• 3-Wire Serial Interface
• 2 MHz Clock Rate (5V) Compatibility
– Data Retention: 100 Years
– ESD Protection: > 4,000V
• Automotive Grade and Extended Temperature Devices Available
• 8-Pin PDIP, 8-Pin JEDEC SOIC, and 8-Pin TSSOP Packages
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay