NL453232T-561J-PF
NL453232T-561J-PF NL453232T-561J-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Get Quote
Buy Now
NL453232T-561J-PF
NL453232T-561J-PF - Brand New TDK Corporation Fixed Inductors
Manufacturer Part No: NL453232T-561J-PF In Stock
PackagingAlternate Packaging
Current-Rating50mA
Package-Case1812 (4532 Metric)
Operating-Temperature-40°C ~ 105°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Tolerance±5%
Height-Seated-Max0.134" (3.40mm)
Ratings-
ShieldingUnshielded
Inductance-Frequency560μH
DC resistance (DCR)30 Ohm Max
Core Materials-
Current-Saturation-
Q factor30 @ 796kHz
Self Resonant Frequency3MHz
Frequency-Test796kHz
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay