RAVF164DJT24R0
RAVF164DJT24R0 RAVF164DJT24R0 - Brand New Stackpole Electronics Resistor Networks, Arrays
Get Quote
Buy Now
RAVF164DJT24R0
RAVF164DJT24R0 - Brand New Stackpole Electronics Resistor Networks, Arrays
Manufacturer Part No: RAVF164DJT24R0 In Stock
Contact us
ManufacturerStackpole Electronics
Product CategoryResistor Networks, Arrays
SeriesRAVF
PackagingAlternate Packaging
Height0.024" (0.60mm)
Operating-Temperature-55°C ~ 155°C
Mounting-TypeSurface Mount
Size-Dimension0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
ApplicationsAutomotive AEC-Q200
Supplier-Device-Package
Tolerance±5%
Temperature-Coefficient±200ppm/°C
Circuit-TypeIsolated
Resistance-Ohms24
Number-of-Resistors4 Resistors
Number-of-Pins8 Pins
Power-Per-Element62.5mW
Package-Case1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay