AT25010N-10SI-2.7
AT25010N-10SI-2.7 AT25010N-10SI-2.7 - Brand New Intel / Altera Memory
Get Quote
Buy Now
AT25010N-10SI-2.7
AT25010N-10SI-2.7 - Brand New Intel / Altera Memory
Manufacturer Part No: AT25010N-10SI-2.7 Out of Stock
PackagingTube
Package-Case8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Operating-Temperature-40°C ~ 85°C (TA)
InterfaceSPI Serial
Voltage-Supply2.7 V ~ 5.5 V
Memory-TypeEEPROM
Speed2.1MHz
• Supports SPI Modes 0 (0,0) and 3 (1,1)
• Low-voltage and Standard-voltage Operation
– 2.7 (VCC = 2.7V to 5.5V)
• 3.0 MHz Clock Rate (5V)
– Protect 1/4, 1/2, or Entire Array
• Write Protect (WP) Pin and Write Disable Instructions for
Both Hardware and Software Data Protection
• Self-timed Write Cycle (10 ms max)
– Data Retention: 100 Years
• Automotive Grade Devices Available
• 8-lead PDIP and 8-lead JEDEC SOIC Packages
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay