L78M12ABDT-TR
L78M12ABDT-TR L78M12ABDT-TR - Brand New ST Linear Voltage Regulators (LDO)
Buy Now
L78M12ABDT-TR
L78M12ABDT-TR - Brand New ST Linear Voltage Regulators (LDO)
Manufacturer Part No: L78M12ABDT-TR In Stock
MOQ: 1pcs
Condition
Bulk Price
Contact us
12V fixed output, Iout=500mA, Vin=35V(Max)
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay