SMBJ90CA
SMBJ90CA SMBJ90CA - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMBJ90CA
SMBJ90CA - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMBJ90CA In Stock
Contact us
VRWM=90V, Vc=146V, Ipp=4.1A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay