SMBJ8.5CA
SMBJ8.5CA SMBJ8.5CA - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMBJ8.5CA
SMBJ8.5CA - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMBJ8.5CA In Stock
Contact us
VRWM=8.5V,Vc=14.4V,Ipp=41.7A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay