SMBJ120CA
SMBJ120CA SMBJ120CA - Brand New MDD TVS
Buy Now
SMBJ120CA
SMBJ120CA - Brand New MDD TVS
Manufacturer Part No: SMBJ120CA In Stock
Contact us
VRWM=120V,Vc=193V,Ipp=3.1A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay