CY62148ELL-55
CY62148ELL-55 CY62148ELL-55 - Brand New Cypress Semiconductor Memory
Get Quote
Buy Now
CY62148ELL-55
CY62148ELL-55 - Brand New Cypress Semiconductor Memory
Manufacturer Part No: CY62148ELL-55 In Stock
MOQ: 1pcs
Category: Memory
Contact us
ManufacturerCypress Semiconductor
Product CategoryMemory ICs
Features
• 4.5V−5.5V operation
• CMOS for optimum speed/power
• Low active power
— 660 mW (max.)
• Low standby power (L version)
— 2.75 mW (max.)
• Automatic power-down when deselected
• TTL-compatible inputs and outputs
• Easy memory expansion with CE and OE options
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay