P75N02LTG
P75N02LTG P75N02LTG - Brand New Niko Semiconductor IC Chips
Get Quote
Buy Now
P75N02LTG
P75N02LTG - Brand New Niko Semiconductor IC Chips
Manufacturer Part No: P75N02LTG In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerNiko Semiconductor
Product CategoryIC Chips
PRODUCT SUMMARY
V(BR)DSS 25V
RDS(ON) 5mΩ
ID 75A
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay