1.5KE6.8CA/B
1.5KE6.8CA/B 1.5KE6.8CA/B - Brand New Brightking TVS
Buy Now
1.5KE6.8CA/B
1.5KE6.8CA/B - Brand New Brightking TVS
Manufacturer Part No: 1.5KE6.8CA/B In Stock
MOQ: 1pcs
Category: TVS
Condition
Bulk Price
Contact us
VBR=6.8V,Vc=5.8V,Ipp=144.8A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay