PLCDA24-LF
PLCDA24-LF PLCDA24-LF - Brand New Protek Devices IC Chips
Get Quote
Buy Now
PLCDA24-LF
PLCDA24-LF - Brand New Protek Devices IC Chips
Manufacturer Part No: PLCDA24-LF In Stock
MOQ: 1pcs
Category: IC Chips
Contact us
ManufacturerProtek Devices
Product CategoryIC Chips
DESCRIPTION
FEATURES
• Compatible with IEC 61000-4-2 (ESD): Air - 15kV, Contact - 8kV
• Compatible with IEC 61000-4-4 (EFT): 40A - 5/50ns
• Compatible with IEC 61000-4-5 (Surge): 24A, 8/20µs - Level 2(Line-Gnd) & Level 3(Line-Line)
• 500 Watts Peak Pulse Power per Line (tp = 8/20µs)
• Bidirectional Configuration
• Available in Multiple Voltages Ranging from 3V to 24V
• Protects Two Lines
• Ultra Low Capacitance: 5pF
• RoHS Compliant
• REACH Compliant
APPLICATIONS
• Computer Interface Protection
• Ethernet - 10/100/1000 Base T
• Audio/Video Inputs
• Cellular Phone Terminals
Estimated Delivery
Estimated between Fri, May 22 and Tue, May 26.
99.8% positivoFeedback da eBay