EMF65N15A
EMF65N15A - Brand New EMC IC Chips
- One-month free return and one year warranty.
- Full or Partial Refund, if the item is not as described
- Full Refund if you don't receive your order
Product Summary:
BVDSS 150V
RDSON (MAX.) 65mΩ
ID 20A
UIS, Rg 100% Tested