P6KE18CA/B
P6KE18CA/B P6KE18CA/B - Brand New Brightking TVS
Buy Now
P6KE18CA/B
P6KE18CA/B - Brand New Brightking TVS
Manufacturer Part No: P6KE18CA/B In Stock
Contact us
VBR=18V,Vc=25.2V,Ipp=24.2A 双向
Estimated Delivery
Estimated between Mon, May 25 and Wed, May 27.
99.8% positivoFeedback da eBay