X5511FV-28-C30D97-0970
X5511FV-28-C30D97-0970 X5511FV-28-C30D97-0970 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Buy Now
X5511FV-28-C30D97-0970
X5511FV-28-C30D97-0970 - Brand New XKB Connectivity Female Headers
Manufacturer Part No: X5511FV-28-C30D97-0970 Out of Stock
MOQ: 1pcs
Category: Female Headers
Contact us
2.54mm round hole, single row, 180 degrees, plastic height 3.0mm, D9.7mm, L=9.7mm, PPS material, gold inside, tin outside, 28P
Estimated Delivery
Estimated between Thu, May 21 and Mon, May 25.
99.8% positivoFeedback da eBay